Urząd

Najprostszy i najbardziej funkcjonalny w Polsce system obsługi Rady.

System głosowania + transmisja live

Jesteśmy przedstawicielem firmy urzad.tv

 

Zapraszamy do obejrzenia filmu:

ELEKTRONICZNE PROWADZENIE SESJI
WERSJA 1.00

Testuj już teraz, za darmo! https://sesje.live/rada

W celu uzyskania dostępu, prosimy o kontakt: tel. 509 582 088

Proponujemy w pełni automatyczny zestaw do transmitowania i utrwalania sesji, narad, spotkań. Wystarczy włączyć zasilanie, a po kilkunastu sekundach na Waszej stronie pojawi się obraz i dźwięk. Łatwiej już nie można.
Po zakończonej transmisji nagranie może zostać przesłane (oczywiście automatycznie) na Waszą stronę, lub na serwis typu YouTube (również automatycznie), lub pozostać na naszym serwerze co najmniej rok.

Nasza propozycja to: PODŁĄCZ I UŻYWAJ.

Nasz zestaw realizuje zapisy ustawy, nie generując przy tym dodatkowych – niejednokrotnie – bardzo wysokich (!) wydatków.

Przybliżanie, oddalanie, sterowanie kamerą?
To oczywiście możliwe! Wystarczy tylko zakupić odpowiednią kamerę.

Transmisje Sesji, imprez i uroczystości z Urzędu dzięki Urząd.TV stają się standardem. Nie potrzeba już zwoływać konferencji prasowych, na które niejednokrotnie niechętnie przychodzą lokalne media… – wystarczy uruchomić nasz zestaw a link do obrazu zamieścić np. na profilu Facebook. To wszystko. Oczywiście archiwalne nagranie można dowolnie wykorzystać, zamieszczając np. na stronie internetowej Urzędu, lub udostępnić wszystkim zainteresowanym do ew. wykorzystania…